22 sierpnia 2020
16 czerwca 2020
20,00zł
06 czerwca 2020
20,00zł
05 czerwca 2020
32,00zł

POLECANE PRODUKTY

OPIS

 

Mydło glicerynowe wzbogacone składnikami zmydlonego czarnego mydła afrykańskiego, olejem z czarnuszki i ekstraktem z zielonej herbaty o pięknym zapachu lilii. Czarnuszka bardzo dobrze radzi sobie z problemem skórnym jakim jest trądzik ponadto pomoże tez z zaskórnikami czy wypryskami. Regularne stosowanie mydła z czarnuszką skutecznie poprawi wygląd skóry. Posiada wiele cennych substancji, które mają bardzo korzystny wpływ na zdrowie – m.in. nienasycone kwasy tłuszczowe, w tym kwas linolowy i oleinowy oraz dużą zawartość wit. E. W Azji i Afryce czarnuszka była od wieków stosowana jako remedium na wiele przypadłości – mawiano nawet, że jedyne, czego nie jest w stanie wyleczyć, to sama śmierć.

Skład: Gliceryna, zmydlone składniki czarnego mydła afrykańskiego, olej z czarnuszki siewnej, olej kokosowy, ekstrakt z zielonej herbty, czarna komosa ryzowa, kompozycja zapachowa, barwnik naturalny.

Waga: ok 100g

W ofercie naszych produktów posiadamy mydła z olejem konopnym o niezliczonych właściwościach zdrowotnych (cannabis sativa Futura 75), mydełka na bazie ekstraktu z zielonej herbaty, czy mydła z olejem lnianym, kozim mlekiem, olejem z oliwek, olejem z kokosa, a nawet z kawą, ziołami, solą himalajską, czarnuszką, olejem ryżowym, babassu i wieloma innymi składnikami. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszych mydełek.

20,00zł

Mydło Quinoa z komosą ryżową

Dostawa

Pomysł i wykonanie SeoAgency

www.seo-agencja.pl

ŚLEDŹ NAS

Kontakt

O nas

O FIRMIE

Dostawa

OBSŁUGA KLIENTA

nature.byann@wp.pl

pn-pt 09:00 - 17:00

+48 514 255 674